son-1910304_1920

Niepłodność – czekając na cud narodzin

Na naszej drodze leczenia niepłodności, gdzie pragnienie bycia rodzicem jest ogromne… i gdzie wszyscy lekarze w trakcie wieloletnich starań wpierali nam, że jedyną metodą, dzięki której możemy być rodzicami jest in vitro… usłyszeliśmy o Naprotechnologii i trafiliśmy w Płocku na wspaniałą instruktorkę Modelu Creightona Aleksandrę Stupecką. Jest ona niezmiernie kompetentna w swoim fachu, ale również jako osoba jest przemiła i serdeczna. Wraz z mężem spotykamy się z panią Olą w celu kontrolowania przebiegu prowadzenia obserwacji mojego cyklu miesiączkowego.

Szczerze mówiąc dopiero dzięki obserwacjom mojej płodności poznałam swój organizm i lekarz prowadząca mogła skierować mnie oraz męża na właściwe badania i zastosować odpowiednie leczenie. Uważamy z mężem, że Naprotechnologia to właściwa metoda leczenia niepłodności, ponieważ w obserwacje moich cykli jesteśmy zaangażowani wspólnie, co pozytywnie wpływa na naszą bliskość. Lekarz prowadząca skupia się nie tylko na kobiecie, ale również na mężczyźnie. Pani Ola poza kontrolą karty obserwacji koncentruje się także na naszych relacjach małżeńskich. Na każdym spotkaniu jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, oddana, ciepła, w kilku słowach… Właściwa osoba na właściwym miejscu!

Chociaż jeszcze rodzicami nie jesteśmy, ale głęboko wierzymy w to, że i u nas ten mały Cud kiedyś się pojawi… Gorąco polecamy Model Creighton i Naprotechnologię, a szczególnie z instruktorką Aleksandrą Stupecką.

Ania i Czarek 🙂

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Zapraszam do współtworzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *